ColorWay Econom | Toner Cartridge | Black
- Код товара: 190330
- EAN: 6926798951673
- MPN: CW-H226MX
16.59€
Без налога: 13.71€
| Производитель | ColorWay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | Econom |
| Цвета печати | Black |
| Тип | Toner Cartridge |
| Совместимые продукты | HP CF226X |
| Производительность по страницам | 9000 страниц |
| Net weight | 0.99 кг |
| Gross weight | 1.17 кг |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Volume (m3) | 0.00587925 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 кг |
| Gross depth (mm) | 90 мм |
| Gross width (mm) | 335 мм |
| Gross height (mm) | 195 мм |
| Paper/Pasteboard | 180.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 450 мм |
| Gross width master carton | 350 мм |
| Gross height master carton | 405 мм |
| Net weight master carton | 11.7 кг |
| Tare weight master carton | 1.084 кг |
| Palette Qty | 270 шт. |