Shure | Vocal Microphone | SM7B
- Preces kods: 191068
- EAN: 042406088879
- MPN: SM7B
451.83€
Bez nodokļa: 373.41€
| Ražotājs | Shure |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | SM7B |
| Producer product family | Vocal Microphone |
| Net weight | 1.116 kg |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | A7WS Detachable Windscreen; RPM602 Switch Cover Plate |
| Gross weight | 1.356 kg |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 330 mm |
| Gross width (mm) | 115 mm |
| Volume (m3) | 0.006831 m³ |
| Palette Qty | 126 pcs |
| Frekvences diapazons | 50 - 20000 |
| Mikrofona jutīgums | -59 dB |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |