Sony | SEL-50F18F FE 50mm F1.8 | Sony
- Preces kods: 192417
- EAN: 4548736033092
- MPN: SEL50F18F2B.SYX
219.36€
Bez nodokļa: 181.29€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Kameras zīmolu saderība | Sony |
| Producer product name | SEL-50F18F FE 50mm F1.8 |
| Komponents, kas paredzēts | SLR |
| Objektīva struktūra | 6/5 |
| Diafragmas atvēruma diapazons | 1.8 - 22 |
| Fiksēts fokusa garums | 5 cm |
| Minimālais atvērums | 1.8 |
| Diafragmas asmeņu skaits | 7 |
| Tuvākā fokusēšanas distance | 0.45 m |
| Maksimālais atvērums | 22 |
| Attēlu sensora formāts | APS-C, Full frame |
| Diagonālās skatīšanās leņķis (min.) | 32 ° |
| Diagonālās skatīšanās leņķis (maks.) | 47 ° |
| Objektīva uzstādīšanas interfeiss | Sony E |
| Maksimālais palielinājums | 0.14 x |
| Produkta krāsa | Black |
| Filtra izmērs | 4.9 cm |
| Uzstādīšanas tips | Bayonet |
| Diametrs | 6.86 cm |
| Garums | 5.95 cm |
| Svars | 186 g |
| Objektīva ietvars | Yes |
| Net weight | 0.30 kg |
| Gross weight | 0.353 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.053 kg |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Paper/Pasteboard | 46.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 800 pcs |