Apple Lightning to USB Cable (1m) | Apple
- Preces kods: 432557
- EAN: 195949087714
- MPN: MUQW3ZM/A
24.31€
Bez nodokļa: 20.09€
| Ražotājs | Apple |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 8229 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Net weight | 0.01 kg |