Digitus | Patch Cord | DK-2922-01 | Yellow
- Preces kods: 193923
- EAN: 4016032248736
- MPN: DK-2922-01
3.44€
Bez nodokļa: 2.84€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Yellow |
| Producer product name | DK-2922-01 |
| Producer product family | Patch Cord |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Net weight | 0.029 kg |
| Citas funkcijas | Cable diameter 3 mm; Cable type: I-VH 2E9/125µ; Fiber diameter: 09/125µ; Connector 1/2: SC/SM |
| Gross weight | 0.035 kg |
| Plastic (No PET) | 6 g |
| Gross depth (mm) | 160 mm |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Gross height (mm) | 15 mm |
| Volume (m3) | 0.000384 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.006 kg |
| Palette Qty | 4500 pcs |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |