Digitus | Patch Cord | DK-2922-01 | Yellow
- Код товара: 193923
- EAN: 4016032248736
- MPN: DK-2922-01
3.44€
Без налога: 2.84€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Yellow |
| Producer product name | DK-2922-01 |
| Producer product family | Patch Cord |
| Длина кабеля | 1 м |
| Net weight | 0.029 кг |
| Другие особенности | Cable diameter 3 mm; Cable type: I-VH 2E9/125µ; Fiber diameter: 09/125µ; Connector 1/2: SC/SM |
| Gross weight | 0.035 кг |
| Plastic (No PET) | 6 гр. |
| Gross depth (mm) | 160 мм |
| Gross width (mm) | 160 мм |
| Gross height (mm) | 15 мм |
| Volume (m3) | 0.000384 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.006 кг |
| Palette Qty | 4500 шт. |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |