Hoover | Purehepa | H63 | White
- Preces kods: 193981
- EAN: 8016361745971
- MPN: H63
8.00€
Bez nodokļa: 6.61€
| Ražotājs | Hoover |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | H63 |
| Producer product family | Purehepa |
| Produkta krāsa | White |
| Tips | Vacuum cleaner bags |
| Maisiņu skaits | 4 |
| Īpašās funkcijas | HEPA filtration bags which trap dust and allergy particles as small as 0.003 microns, making them ideal for allergy sufferers |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Gross depth (mm) | 30 mm |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Embeeded battery | No |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Palette Qty | 911 pcs |
| Gross weight | 0.2 kg |
| Net weight | 0.1 kg |