Hoover | Purehepa | H63 | White
- Код товара: 193981
- EAN: 8016361745971
- MPN: H63
8.00€
Без налога: 6.61€
| Производитель | Hoover |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | H63 |
| Producer product family | Purehepa |
| Цвет товара | White |
| Тип | Vacuum cleaner bags |
| Количество мешков | 4 |
| Особые свойства | HEPA filtration bags which trap dust and allergy particles as small as 0.003 microns, making them ideal for allergy sufferers |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Gross depth (mm) | 30 мм |
| Gross width (mm) | 150 мм |
| Gross height (mm) | 150 мм |
| Embeeded battery | No |
| Tare weight (kg) | 0.1 кг |
| Palette Qty | 911 шт. |
| Gross weight | 0.2 кг |
| Net weight | 0.1 кг |