Fujifilm | Instax Mini | BLACK FRAME (10pl) Instant Film | 54 x 86 mm
- Preces kods: 194891
- EAN: 8720094753904
- MPN: 8720094753904
8.23€
Bez nodokļa: 6.80€
| Ražotājs | Fujifilm |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Plēves izmērs | 54 x 86 mm |
| Producer product name | BLACK FRAME (10pl) Instant Film |
| Producer product family | Instax Mini |
| Printēšana | Number of prints 10 per pack |
| Attēla izmērs | 46 x 62 cm |
| Net weight | 0.031 kg |
| Gross weight | 0.046 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0001235 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.015 kg |
| Gross depth (mm) | 65 mm |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Gross height (mm) | 95 mm |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 13992 pcs |