Fujifilm | Instax Mini | BLACK FRAME (10pl) Instant Film | 54 x 86 mm
- Код товара: 194891
- EAN: 8720094753904
- MPN: 8720094753904
8.23€
Без налога: 6.80€
| Производитель | Fujifilm |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Размер пленки | 54 x 86 мм |
| Producer product name | BLACK FRAME (10pl) Instant Film |
| Producer product family | Instax Mini |
| Печать | Number of prints 10 per pack |
| Размер изображения | 46 x 62 см |
| Net weight | 0.031 кг |
| Gross weight | 0.046 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.0001235 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.015 кг |
| Gross depth (mm) | 65 мм |
| Gross width (mm) | 20 мм |
| Gross height (mm) | 95 мм |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 13992 шт. |