Epson C13T671200 | Maintenance Box
- Preces kods: 195448
- EAN: 8715946538075
- MPN: C13T671200
31.17€
Bez nodokļa: 25.76€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | C13T671200 |
| Tips | Maintenance Box |
| Savietojamība | WF-(R)8xxx/6xxx Series |
| Net weight | 0.118 kg |
| Gross weight | 0.244 kg |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Volume (m3) | 0.00104 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.126 kg |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 80 mm |
| PET | 8 g |
| Palette Qty | 1662 pcs |