Epson C13T671200 | Maintenance Box
- Код товара: 195448
- EAN: 8715946538075
- MPN: C13T671200
31.17€
Без налога: 25.76€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | C13T671200 |
| Тип | Maintenance Box |
| Совместимость | WF-(R)8xxx/6xxx Series |
| Net weight | 0.118 кг |
| Gross weight | 0.244 кг |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Volume (m3) | 0.00104 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.126 кг |
| Gross depth (mm) | 130 мм |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Gross height (mm) | 80 мм |
| PET | 8 гр. |
| Palette Qty | 1662 шт. |