ColorWay Econom | Toner Cartridge | Black
- Preces kods: 196880
- EAN: 6932357495151
- MPN: CW-S2020M
10.66€
Bez nodokļa: 8.81€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Toner Cartridge |
| Producer product family | Econom |
| Gross weight | 0.676 kg |
| Net weight | 0.496 kg |
| Produkta krāsa | Black |
| Savienojamie produkti | Samsung MLT-D111S |
| Lappušu apjoms | 1000 lappuses |
| Savietojamība | For Samsung MLT-D111S |
| Packing quantity | 20 pcs |
| Volume (m3) | 0.00366792 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 310 mm |
| Gross width (mm) | 136 mm |
| Gross height (mm) | 87 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 555 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Gross height master carton | 480 mm |
| Net weight master carton | 13.52 kg |
| Tare weight master carton | 1.472 kg |
| Palette Qty | 380 pcs |