ColorWay Econom | Toner Cartridge | Black
- Preces kods: 196882
- EAN: 6942941820771
- MPN: CW-S2160M
12.16€
Bez nodokļa: 10.05€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Toner Cartridge |
| Producer product family | Econom |
| Gross weight | 0.689 kg |
| Net weight | 0.509 kg |
| Daudzums | 1 |
| Produkta krāsa | Black |
| Savienojamie produkti | Samsung MLT-D101S |
| Lappušu apjoms | 1500 lappuses |
| Savietojamība | Samsung MLT-D101S |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Packing quantity | 20 pcs |
| Volume (m3) | 0.0037881 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 305 mm |
| Gross width (mm) | 138 mm |
| Gross height (mm) | 90 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 565 mm |
| Gross width master carton | 315 mm |
| Gross height master carton | 475 mm |
| Net weight master carton | 13.78 kg |
| Tare weight master carton | 1.437 kg |
| Palette Qty | 400 pcs |