ColorWay Toner Cartridge | Black
- Preces kods: 196884
- EAN: 813593024366
- MPN: CW-S2020EUX
18.40€
Bez nodokļa: 15.21€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Toner Cartridge |
| Gross weight | 0.699 kg |
| Net weight | 0.519 kg |
| Produkta krāsa | Black |
| Savienojamie produkti | Samsung MLT-D111L |
| Lappušu apjoms | 2000 lappuses |
| Savietojamība | For Samsung MLT-D111L |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Volume (m3) | 0.004095 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 325 mm |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 520 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Gross height master carton | 300 mm |
| Net weight master carton | 6.99 kg |
| Tare weight master carton | 0.875 kg |
| Palette Qty | 330 pcs |