Epson | C11CE05403 | Inkjet | Colour | Portable printer | A4 | Wi-Fi | Black
- Preces kods: 197351
- EAN: 8715946603681
- MPN: C11CE05403
282.24€
Bez nodokļa: 233.26€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta veids | Portable printer |
| Producer product name | C11CE05403 |
| Produkta krāsa | Black |
| Drukāšanas tehnoloģija | Inkjet |
| Printēšana | Colour |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Wi-Fi | Yes |
| Gross weight | 2.6 kg |
| Net weight | 2.011 kg |
| Drukāšanas ātrums (ISO / IEC 24734) (krāsains) | 4 attēlu skaits minūtē |
| Drukāšanas ātrums (ISO / IEC 24734) (mono) | 7 attēlu skaits minūtē |
| DVD/CD apdruka | No |
| Apdrukājamo materiālu veids | A4, A5, A6, B5, C6 (Envelope), DL (Envelope), No. 10 (Envelope), Letter Legal, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm |
| Abpusējas drukas funkcija | No |
| Fakss | No |
| Skeneris | No |
| Kopētājs | No |
| Interfeiss | Wi-Fi Direct, Wireless LAN IEEE 802.11b/g/n, USB 2.0 Micro-B |
| Ethernet/LAN savienojums | Yes |
| Standarta ievades ietilpība | 20 lapas |
| Standarta izejas ietilpība | 20 lapas |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 472.00 g |
| PET | 22.00 g |
| Plastic (No PET) | 36.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0121125 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.589 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 380 mm |
| Gross width (mm) | 125 mm |
| Gross height (mm) | 255 mm |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 28 pcs |