FSP | CHAMP 2K TOWER | 2000 VA | 300 V | ± 1% (Batt. Mode) V
- Preces kods: 197934
- EAN: 4711140487601
- MPN: CHAMP 2K TOWER
369.29€
Bez nodokļa: 305.20€
| Ražotājs | FSP |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | CHAMP 2K TOWER |
| Ieejas darba spriegums (maks.) | 300 V |
| Izejas darba spriegums (min.) | ± 1% (Batt. Mode) V |
| Kapacitāte | 2000 VA |
| Gross weight | 18.00 kg |
| Net weight | 17.00 kg |
| UPS topoloģija | Online UPS |
| Svars | 9800 g |
| Dimensijas (WxDxH) | 145 x 397 x 220 mm |
| Izejas jauda | 1800 W |
| Maiņstrāvas ieejas frekvence | 40 - 70 Hz |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 480 mm |
| Gross width (mm) | 235 mm |
| Gross height (mm) | 323 mm |
| Volume (m3) | 0.0364344 m³ |
| Palette Qty | 47 pcs |