Brother PTH500 | Mono | Thermal | Label Printer | Black
- Preces kods: 199048
- EAN: 4977766732048
- MPN: PTH500ZW1
95.55€
Bez nodokļa: 78.97€
| Ražotājs | Brother |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Producer product name | PTH500 |
| Produkta krāsa | Black |
| Produkta veids | Label Printer |
| Wi-Fi | No |
| Drukāšanas tehnoloģija | Thermal |
| Printēšana | Mono |
| Gross weight | 1.5 kg |
| Net weight | 0.843 kg |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Abpusējas drukas funkcija | No |
| Kārtridžu skaits | 1 |
| Ethernet/LAN savienojums | No |
| Interfeiss | USB 2.0 |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 3 pcs |
| Volume (m3) | 0.0114375 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.657 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 305 mm |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Plastic (No PET) | 22.00 g |
| Paper/Pasteboard | 635.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 385 mm |
| Gross width master carton | 310 mm |
| Gross height master carton | 315 mm |
| Net weight master carton | 4.5 kg |
| Tare weight master carton | 0.639 kg |
| Palette Qty | 138 pcs |