Brother PTH500 | Mono | Thermal | Label Printer | Black
- Код товара: 199048
- EAN: 4977766732048
- MPN: PTH500ZW1
95.55€
Без налога: 78.97€
| Производитель | Brother |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | JP |
| Producer product name | PTH500 |
| Цвет товара | Black |
| Wi-Fi | No |
| Технология печати | Thermal |
| Печать | Mono |
| Тип продукта | Label Printer |
| Gross weight | 1.5 кг |
| Net weight | 0.843 кг |
| Цвета печати | Black |
| Подключение Ethernet | No |
| Дуплексные функции | No |
| Число картриджей для печати | 1 |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 3 шт. |
| Volume (m3) | 0.0114375 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.657 кг |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 305 мм |
| Gross width (mm) | 125.00 мм |
| Gross height (mm) | 300.00 мм |
| Plastic (No PET) | 22.00 гр. |
| Paper/Pasteboard | 635.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 385 мм |
| Gross width master carton | 310 мм |
| Gross height master carton | 315 мм |
| Net weight master carton | 4.5 кг |
| Tare weight master carton | 0.639 кг |
| Palette Qty | 138 шт. |