Epson 79XL | C13T79024010 | Inkjet cartridge | Cyan
- Preces kods: 199816
- EAN: 8715946535999
- MPN: C13T79024010
42.69€
Bez nodokļa: 35.28€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | C13T79024010 |
| Producer product family | 79XL |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Inkjet cartridge |
| Gross weight | 0.105 kg |
| Net weight | 0.078 kg |
| Daudzums | 1 |
| Savienojamie produkti | EPSON WorkForce Pro WF-4630dwf, EPSON WorkForce Pro WF-4640dtwf, EPSON WorkForce Pro WF-5110dw, EPSON WorkForce Pro WF-5190dw, EPSON WorkForce Pro WF-5620wf, EPSON WorkForce Pro WF-5690dwf |
| Lappušu apjoms | 2000 lappuses |
| Kapacītāte | 17,1 ml |
| Paper/Pasteboard | 19.00 g |
| PET | 3.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.001015872 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.027 kg |
| Gross depth (mm) | 192 mm |
| Gross width (mm) | 37 mm |
| Gross height (mm) | 143 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 851 pcs |