Dell | 492-BBXU | Display Port | HDMI
- Preces kods: 200329
- EAN: 5397063904228
- MPN: 492-BBXU
17.61€
Bez nodokļa: 14.55€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | 492-BBXU |
| Savienotājs 2 | HDMI |
| Savienotājs 1 | Display Port |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Tips | DP to HDMI |
| Krāsa | Black |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 5143 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |