Dell | 492-BBXU | Display Port | HDMI
- Код товара: 200329
- EAN: 5397063904228
- MPN: 492-BBXU
17.61€
Без налога: 14.55€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Producer product name | 492-BBXU |
| Разъем 2 | HDMI |
| Разъем 1 | Display Port |
| Gross weight | 0.04 кг |
| Net weight | 0.03 кг |
| Тип | DP to HDMI |
| Цвет | Black |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Gross depth (mm) | 240.00 мм |
| Gross width (mm) | 70.00 мм |
| Gross height (mm) | 10.00 мм |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 5143 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |