Fractal Design | Focus G Black Window | Black | ATX | ATX
- Preces kods: 201183
- EAN: 7350041084907
- MPN: FD-CA-FOCUS-BK-W
60.20€
Bez nodokļa: 49.75€
| Ražotājs | Fractal Design |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Formas faktors | ATX |
| Produkta krāsa | Black |
| Barošanas avota tips | ATX |
| Producer product name | Focus G Black Window |
| Gross weight | 6.2 kg |
| Net weight | 4.786 kg |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Paplašinājumu sloti | 7 |
| Diskdziņa nišas | 2 x 3.5" or 2.5" Drive capacity |
| 2,5 collu diskdziņu nišu skaits | 1 |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | ATX, mATX, ITX |
| Filtrs pret putekļiem | Top fans Bottom fan + PSU Front fans |
| Uzstādītie priekšējie ventilatori | 2x 120 or 2x 140 2x Silent Series LL 120mm LED fans included |
| Uzstādītie augšējie ventilatori | 2x 120 |
| Uzstādītie aizmugurējie ventilatori | 1 x 120 |
| Uzstādītie apakšējie ventilatori | 1 x 120 |
| Front radiator installed | Yes |
| Priekšējo radiatoru atbalstītie izmēri | 120/240mm 140/280mm Limitation: 280 requires that the bottom 5.25" slot is unused mm |
| Augšējo radiatoru atbalstītie izmēri | 240 mm |
| Atbalstītie radiatoru izmēri (aizmugurējam panelim) | 120 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.068011985 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.414 kg |
| Gross depth (mm) | 487 mm |
| Gross width (mm) | 265 mm |
| Gross height (mm) | 527 mm |
| Plastic (No PET) | 27.00 g |
| Paper/Pasteboard | 1387.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 12 pcs |