Gembird | Adapter cable, single port | HDMI | VGA
- Preces kods: 204960
- EAN: 8716309090384
- MPN: A-HDMI-VGA-04
2.50€
Bez nodokļa: 2.07€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | Adapter cable, single port |
| Savienotājs 2 | VGA |
| Savienotājs 1 | HDMI |
| Gross weight | 0.052 kg |
| Net weight | 0.042 kg |
| Tips | HDMI to VGA |
| Krāsa | Black |
| Packing quantity | 12 pcs |
| Volume (m3) | 0.0003672 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Gross depth (mm) | 204 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 18 mm |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 205 mm |
| Gross width master carton | 205 mm |
| Gross height master carton | 105 mm |
| Net weight master carton | 0.624 kg |
| Tare weight master carton | 0.044 kg |
| Palette Qty | 4692 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |