Gembird | Adapter cable, single port | HDMI | VGA
- Код товара: 204960
- EAN: 8716309090384
- MPN: A-HDMI-VGA-04
2.50€
Без налога: 2.07€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | Adapter cable, single port |
| Разъем 2 | VGA |
| Разъем 1 | HDMI |
| Gross weight | 0.052 кг |
| Net weight | 0.042 кг |
| Тип | HDMI to VGA |
| Цвет | Black |
| Packing quantity | 12 шт. |
| Volume (m3) | 0.0003672 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Gross depth (mm) | 204 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 18 мм |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 205 мм |
| Gross width master carton | 205 мм |
| Gross height master carton | 105 мм |
| Net weight master carton | 0.624 кг |
| Tare weight master carton | 0.044 кг |
| Palette Qty | 4692 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |