Brother PTE110VP | Thermal | Label Printer | Orange
- Preces kods: 209382
- EAN: 4977766774895
- MPN: PTE110VPZW1
54.01€
Bez nodokļa: 44.64€
| Ražotājs | Brother |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Producer product name | PTE110VP |
| Produkta krāsa | Orange |
| Produkta veids | Label Printer |
| Drukāšanas tehnoloģija | Thermal |
| Gross weight | 1.6 kg |
| Net weight | 1.568 kg |
| Apdrukājamo materiālu veids | HandHeld supporting up to 12mm TZe tape. Tape Type: TZe, HGe laminated & non-laminated |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 3 pcs |
| Volume (m3) | 0.007975 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.032 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 290 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 275 mm |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 365 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Gross height master carton | 315 mm |
| Net weight master carton | 4.8 kg |
| Tare weight master carton | 0.645 kg |
| Palette Qty | 135 pcs |