Brother PTE110VP | Thermal | Label Printer | Orange
- Код товара: 209382
- EAN: 4977766774895
- MPN: PTE110VPZW1
54.01€
Без налога: 44.64€
| Производитель | Brother |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | JP |
| Producer product name | PTE110VP |
| Цвет товара | Orange |
| Технология печати | Thermal |
| Тип продукта | Label Printer |
| Gross weight | 1.6 кг |
| Net weight | 1.568 кг |
| Тип носителя | HandHeld supporting up to 12mm TZe tape. Tape Type: TZe, HGe laminated & non-laminated |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 3 шт. |
| Volume (m3) | 0.007975 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.032 кг |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 290 мм |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Gross height (mm) | 275 мм |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Paper/Pasteboard | 30.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 365 мм |
| Gross width master carton | 330 мм |
| Gross height master carton | 315 мм |
| Net weight master carton | 4.8 кг |
| Tare weight master carton | 0.645 кг |
| Palette Qty | 135 шт. |