Epson 101 EcoTank BK | Ink Bottle | Black
- Preces kods: 210174
- EAN: 8715946643380
- MPN: C13T03V14A
14.35€
Bez nodokļa: 11.86€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink Bottle |
| Producer product name | 101 EcoTank BK |
| Gross weight | 0.157 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Daudzums | 1 |
| Lappušu apjoms | 7500 lappuses |
| Kapacītāte | 127 ml |
| Packing quantity | 30 pcs |
| Volume (m3) | 0.00048735 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.077 kg |
| Gross depth (mm) | 57 mm |
| Gross width (mm) | 57 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| PET | 13.00 g |
| Paper/Pasteboard | 64 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross width master carton | 310 mm |
| Gross height master carton | 140 mm |
| Net weight master carton | 6.12 kg |
| Tare weight master carton | 0.208 kg |
| Palette Qty | 2460 pcs |