Epson 101 EcoTank BK | Ink Bottle | Black
- Код товара: 210174
- EAN: 8715946643380
- MPN: C13T03V14A
14.35€
Без налога: 11.86€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Black |
| Тип | Ink Bottle |
| Producer product name | 101 EcoTank BK |
| Gross weight | 0.157 кг |
| Net weight | 0.08 кг |
| Количество | 1 |
| Производительность по страницам | 7500 страниц |
| Емкость | 127 мл |
| Packing quantity | 30 шт. |
| Volume (m3) | 0.00048735 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.077 кг |
| Gross depth (mm) | 57 мм |
| Gross width (mm) | 57 мм |
| Gross height (mm) | 150 мм |
| PET | 13.00 гр. |
| Paper/Pasteboard | 64 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 480 мм |
| Gross width master carton | 310 мм |
| Gross height master carton | 140 мм |
| Net weight master carton | 6.12 кг |
| Tare weight master carton | 0.208 кг |
| Palette Qty | 2460 шт. |