Epson FX-890II | Mono | Dot matrix | Standard
- Preces kods: 213303
- EAN: 8715946634487
- MPN: C11CF37401
759.72€
Bez nodokļa: 627.87€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta veids | Standard |
| Producer product name | FX-890II |
| Drukāšanas tehnoloģija | Dot matrix |
| Printēšana | Mono |
| Wi-Fi | No |
| Gross weight | 9 kg |
| Net weight | 7.08 kg |
| Abpusējas drukas funkcija | No |
| Kopētājs | No |
| Fakss | No |
| Skeneris | No |
| Interfeiss | Parallel, USB 2.0 |
| Ethernet/LAN savienojums | No |
| Maksimālā izšķirtspēja | 144 x 240 DPI |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Volume (m3) | 0.067851375 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.92 kg |
| Gross depth (mm) | 535 mm |
| Gross width (mm) | 445.00 mm |
| Gross height (mm) | 285 mm |
| Embeeded battery | No |
| Paper/Pasteboard | 1920 g |
| Palette Qty | 13 pcs |