PSM100050A4 | 100 g/m² | A4 | A4 | Photo Paper sublimation 50 pcs.
- Preces kods: 213521
- EAN: 4823108630810
- MPN: PSM100050A4
3.13€
Bez nodokļa: 2.59€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Formāts | A4 |
| Tips | Photo Paper sublimation 50 pcs. |
| Izmēri | A4 |
| Density | 100 g/m² |
| Producer product name | PSM100050A4 |
| Gross weight | 0.2 kg |
| Net weight | 0.1 kg |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Palette Qty | 2000 pcs |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross width (mm) | 225 mm |
| Gross height (mm) | 10 mm |
| Volume (m3) | 0.000675 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |