PSM100050A4 | 100 g/m² | A4 | A4 | Photo Paper sublimation 50 pcs.
- Код товара: 213521
- EAN: 4823108630810
- MPN: PSM100050A4
3.13€
Без налога: 2.59€
| Производитель | ColorWay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Формат | A4 |
| Тип | Photo Paper sublimation 50 pcs. |
| Размер | A4 |
| Плотность | 100 г/м² |
| Producer product name | PSM100050A4 |
| Gross weight | 0.2 кг |
| Net weight | 0.1 кг |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Palette Qty | 2000 шт. |
| Gross depth (mm) | 300 мм |
| Gross width (mm) | 225 мм |
| Gross height (mm) | 10 мм |
| Volume (m3) | 0.000675 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.1 кг |
| Paper/Pasteboard | 80 гр. |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |