Epson 266 BK Ink Cartridge | Ink | Black
- Preces kods: 213642
- EAN: 8715946541822
- MPN: C13T26614010
22.82€
Bez nodokļa: 18.86€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 266 BK Ink Cartridge |
| Tips | Ink |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Gross weight | 0.041 kg |
| Net weight | 0.021 kg |
| Daudzums | 1 |
| Lappušu apjoms | 250 lappuses |
| Kapacītāte | 5.8 ml |
| Savienojamie produkti | WorkForce WF 100 W |
| Paper/Pasteboard | 16 g |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Volume (m3) | 0.000638 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Gross height (mm) | 145 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Gross depth master carton | 255 mm |
| Gross width master carton | 115 mm |
| Gross height master carton | 150 mm |
| Net weight master carton | 0.246 kg |
| Tare weight master carton | 0.044 kg |
| Palette Qty | 2352 pcs |