Epson C13T944240 | Ink Cartridge L | Cyan
- Preces kods: 217928
- EAN: 8715946645315
- MPN: C13T944240
63.19€
Bez nodokļa: 52.22€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | C13T944240 |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Ink Cartridge L |
| Gross weight | 0.171 kg |
| Net weight | 0.148 kg |
| Kapacītāte | 19.9 ml |
| Lappušu apjoms | 3000 lappuses |
| Daudzums | 1 |
| Savienojamie produkti | WF-C5xxx |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0011676 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Gross height (mm) | 278 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1480 pcs |