Epson C13T945240 | Ink Cartridge XL | Cyan
- Preces kods: 217933
- EAN: 8715946645353
- MPN: C13T945240
105.32€
Bez nodokļa: 87.04€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Ink Cartridge XL |
| Producer product name | C13T945240 |
| Gross weight | 0.191 kg |
| Net weight | 0.111 kg |
| Daudzums | 1 |
| Savienojamie produkti | WF-C5xxx |
| Lappušu apjoms | 5000 lappuses |
| Kapacītāte | 38.1 ml |
| Paper/Pasteboard | 63 g |
| Packing quantity | 32 pcs |
| Volume (m3) | 0.00118984 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Gross depth (mm) | 278 mm |
| Gross width (mm) | 107 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| PET | 1 g |
| Plastic (No PET) | 11 g |
| Gross depth master carton | 438 mm |
| Gross width master carton | 297 mm |
| Gross height master carton | 353 mm |
| Net weight master carton | 6.112 kg |
| Tare weight master carton | 0.781 kg |
| Palette Qty | 1184 pcs |