Epson C13T946140 | Ink Cartridge XXL | Black
- Preces kods: 217936
- EAN: 8715946645384
- MPN: C13T946140
137.17€
Bez nodokļa: 113.36€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink Cartridge XXL |
| Producer product name | C13T946140 |
| Gross weight | 0.346 kg |
| Net weight | 0.192 kg |
| Daudzums | 1 |
| Savienojamie produkti | WF-C5x90 |
| Lappušu apjoms | 10000 lappuses |
| Kapacītāte | 136.7 ml |
| Paper/Pasteboard | 143 g |
| Packing quantity | 24 pcs |
| Volume (m3) | 0.00159016 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.154 kg |
| Gross depth (mm) | 143 mm |
| Gross width (mm) | 278 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| PET | 1 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Gross depth master carton | 443 mm |
| Gross width master carton | 293 mm |
| Gross height master carton | 352 mm |
| Net weight master carton | 8.304 kg |
| Tare weight master carton | 0.777 kg |
| Palette Qty | 888 pcs |