Dell | 2.5" Hot-Swap 14G
- Preces kods: 218824
- EAN: 2000000972060
- MPN: DXD9H
23.74€
Bez nodokļa: 19.62€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 3 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross weight | 0.048 kg |
| Net weight | 0.024 kg |
| Producer product name | 2.5" Hot-Swap 14G |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Gross depth (mm) | 15 mm |
| Gross width (mm) | 125 mm |
| Gross height (mm) | 78 mm |
| Volume (m3) | 0.00014625 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.024 kg |
| Paper/Pasteboard | 4 g |
| Palette Qty | 11815 pcs |