Dell | 2.5" Hot-Swap 14G
- Код товара: 218824
- EAN: 2000000972060
- MPN: DXD9H
23.74€
Без налога: 19.62€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 3 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross weight | 0.048 кг |
| Net weight | 0.024 кг |
| Producer product name | 2.5" Hot-Swap 14G |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| Gross depth (mm) | 15 мм |
| Gross width (mm) | 125 мм |
| Gross height (mm) | 78 мм |
| Volume (m3) | 0.00014625 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.024 кг |
| Paper/Pasteboard | 4 гр. |
| Palette Qty | 11815 шт. |