Dell | 3.5" Hot-Swap 14G | X7K8W
- Preces kods: 221493
- EAN: 2000001074886
- MPN: X7K8W
23.74€
Bez nodokļa: 19.62€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 3 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross weight | 0.109 kg |
| Net weight | 0.059 kg |
| Producer product name | X7K8W |
| Producer product family | 3.5" Hot-Swap 14G |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross width (mm) | 175 mm |
| Gross height (mm) | 28 mm |
| Volume (m3) | 0.0005145 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Packing quantity | 100 pcs |
| Gross depth master carton | 615 mm |
| Gross width master carton | 385 mm |
| Gross height master carton | 227 mm |
| Net weight master carton | 10.9 kg |
| Tare weight master carton | 0.537 kg |
| Paper/Pasteboard | 30 g |
| Palette Qty | 3200 pcs |