Dell | 3.5" Hot-Swap 14G | X7K8W
- Код товара: 221493
- EAN: 2000001074886
- MPN: X7K8W
23.74€
Без налога: 19.62€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 3 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross weight | 0.109 кг |
| Net weight | 0.059 кг |
| Producer product name | X7K8W |
| Producer product family | 3.5" Hot-Swap 14G |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| Gross depth (mm) | 105 мм |
| Gross width (mm) | 175 мм |
| Gross height (mm) | 28 мм |
| Volume (m3) | 0.0005145 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Packing quantity | 100 шт. |
| Gross depth master carton | 615 мм |
| Gross width master carton | 385 мм |
| Gross height master carton | 227 мм |
| Net weight master carton | 10.9 кг |
| Tare weight master carton | 0.537 кг |
| Paper/Pasteboard | 30 гр. |
| Palette Qty | 3200 шт. |