SALE OUT. ColorWay Toner Cartridge | Black | DAMAGED PACKAGING
- Preces kods: 223273
- EAN: 2000000990187
- MPN: CW-C737EUSO
10.55€
Bez nodokļa: 8.72€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Toner Cartridge |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| SALE OUT. | Y, Y |
| Gross weight | 0.76 kg |
| Net weight | 0.499 kg |
| Savienojamie produkti | Canon 737, HP CF283X |
| Lappušu apjoms | 2400 lappuses |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.261 kg |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 224 g |
| PET | 8 g |
| Plastic (No PET) | 29 g |
| Palette Qty | 223 pcs |