SALE OUT. ColorWay Toner Cartridge | Black | DAMAGED PACKAGING
- Код товара: 223273
- EAN: 2000000990187
- MPN: CW-C737EUSO
10.55€
Без налога: 8.72€
| Производитель | ColorWay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Black |
| Тип | Toner Cartridge |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| SALE OUT. | Y, Y |
| Gross weight | 0.76 кг |
| Net weight | 0.499 кг |
| Совместимые продукты | Canon 737, HP CF283X |
| Производительность по страницам | 2400 страниц |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.261 кг |
| Gross depth (mm) | 320.00 мм |
| Gross width (mm) | 110.00 мм |
| Gross height (mm) | 110.00 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 224 гр. |
| PET | 8 гр. |
| Plastic (No PET) | 29 гр. |
| Palette Qty | 223 шт. |