Camry | Portable Cooler | CR 8061 | 40 L | 12 V | F | COOL-WARM switch
- Preces kods: 223524
- EAN: 5908256830165
- MPN: CR 8061
97.03€
Bez nodokļa: 80.19€
| Ražotājs | Camry |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | CR 8061 |
| Producer product family | Portable Cooler |
| Īpašās funkcijas | COOL-WARM switch |
| Kapacitāte | 40 L |
| Ieejas spriegums | 12 V |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Gross weight | 10.201 kg |
| Net weight | 8.00 kg |
| Citas funkcijas | Constant temperature in cooling compartment. Power supply AC 230V ~50Hz heating consumes 50W/cooling 58W. Power supply DC 12V heating consumes 40W/cooling 48. |
| Produkta krāsa | Grey |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.11544 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.201 kg |
| WEEE tax | CL109:1:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 370 mm |
| Gross width (mm) | 520 mm |
| Gross height (mm) | 600 mm |
| Paper/Pasteboard | 2201.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 17 pcs |