Camry | Portable Cooler | CR 8061 | 40 L | 12 V | F | COOL-WARM switch
- Код товара: 223524
- EAN: 5908256830165
- MPN: CR 8061
97.03€
Без налога: 80.19€
| Производитель | Camry |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | CR 8061 |
| Producer product family | Portable Cooler |
| Особые свойства | COOL-WARM switch |
| Входное напряжение | 12 В |
| Класс энергоэффективности | F |
| Емкость | 40 л |
| Gross weight | 10.201 кг |
| Net weight | 8.00 кг |
| Другие особенности | Constant temperature in cooling compartment. Power supply AC 230V ~50Hz heating consumes 50W/cooling 58W. Power supply DC 12V heating consumes 40W/cooling 48. |
| Цвет товара | Grey |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.11544 м³ |
| Tare weight (kg) | 2.201 кг |
| WEE classification | CL109:1:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 370 мм |
| Gross width (mm) | 520 мм |
| Gross height (mm) | 600 мм |
| Paper/Pasteboard | 2201.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 17 шт. |