Epson | Ink Maintenance Tank C12C890501
- Preces kods: 224370
- EAN: 010343874312
- MPN: C12C890501
13.46€
Bez nodokļa: 11.12€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | Ink Maintenance Tank C12C890501 |
| Gross weight | 0.314 kg |
| Net weight | 0.30 kg |
| Savienojamie produkti | EPSON Stylus Pro 7700/9700 |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.014 kg |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| PET | 14.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 346 pcs |