Epson | High Cabinet | AM-C400/550
- Preces kods: 465227
- EAN: 8715946735634
- MPN: 7113669
179.16€
Bez nodokļa: 148.07€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | AM-C400/550 |
| Producer product family | High Cabinet |
| Gross depth (mm) | 630.00 mm |
| Gross height (mm) | 620.00 mm |
| Gross width (mm) | 530.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.21 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 8 pcs |
| Gross weight | 21.18 kg |
| Net weight | 19.18 kg |