Epson Cartridge | C13T838240 | Ink cartridge | Cyan
- Preces kods: 224377
- EAN: 8715946542478
- MPN: C13T838240
191.16€
Bez nodokļa: 157.98€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Ink cartridge |
| Producer product name | C13T838240 |
| Producer product family | Cartridge |
| Gross weight | 0.852 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Savienojamie produkti | For Wf-R5xxx |
| Lappušu apjoms | 20000 lappuses |
| Kapacītāte | 167.4 ml |
| PET | 146.00 g |
| Gross depth (mm) | 360.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 206.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.352 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 188 pcs |