Epson | WorkForce DS-410 | Colour | Document Scanner
- Preces kods: 225701
- EAN: 8715946638386
- MPN: B11B249401
343.98€
Bez nodokļa: 284.28€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Skenera veids | Colour |
| Producer product name | WorkForce DS-410 |
| Produkta veids | Document Scanner |
| Gross weight | 3.6 kg |
| Net weight | 2.867 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0221793 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.733 kg |
| Gross depth (mm) | 390 mm |
| Gross width (mm) | 242 mm |
| Gross height (mm) | 235 mm |
| PET | 24.00 g |
| Plastic (No PET) | 106.00 g |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 603.00 g |
| Embeeded battery | No |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 39 pcs |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Interfeiss | USB 2.0 Type B |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Dupleksā skenēšana | Yes |