Epson Cartriges | WorkForce Enterprise WF-C20590 | Ink | Black
- Preces kods: 228184
- EAN: 8715946629230
- MPN: C13T858100
227.73€
Bez nodokļa: 188.21€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Ink |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Producer product name | WorkForce Enterprise WF-C20590 |
| Producer product family | Cartriges |
| Gross weight | 1.753 kg |
| Net weight | 1.612 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.141 kg |
| Volume (m3) | 0.00330625 m³ |
| WEEE tax | No |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 575 mm |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Paper/Pasteboard | 141.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 523 pcs |
| Daudzums | 1 |
| Kapacītāte | 859 ml |