Epson Cartriges | WorkForce Enterprise WF-C20590 | Ink | Black
- Код товара: 228184
- EAN: 8715946629230
- MPN: C13T858100
227.73€
Без налога: 188.21€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Ink |
| Цвета печати | Black |
| Producer product name | WorkForce Enterprise WF-C20590 |
| Producer product family | Cartriges |
| Gross weight | 1.753 кг |
| Net weight | 1.612 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.141 кг |
| Volume (m3) | 0.00330625 м³ |
| WEEE tax | No |
| Gross depth (mm) | 115 мм |
| Gross height (mm) | 575 мм |
| Gross width (mm) | 50 мм |
| Paper/Pasteboard | 141.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 523 шт. |
| Количество | 1 |
| Емкость | 859 мл |